EDITÖR'DEN
Giriş Tarihi : 06-09-2014 19:54

Yeni abonelerimizle, yeni yıla merhaba

2013 yılı zor bir yıl oldu. 2014'e umutla giriyoruz. Acısıyla, tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık.

Yeni abonelerimizle, yeni yıla merhaba
Gerek Türkiye’deki gelişmeler, gerekse Almanya’daki yeni hükümetin kurulması hareketli bir 2013 yılı yaşamamıza neden oldu. Bunun yanında geçen yıl güzel olaylar da oldu.

Aydan Özoğuz’un Bakanlıkta yer almasını memnuniyetle izledik. Başarılar dileriz.

Öte yandan Avrupa Sağlık Dergisi olarak geçen yıl yoğun bir yıl geçirdik. Ama 2014 yılına umutlarla giriyoruz. Dergimizin ‘doğum’ tarihi olan Mart ayından itibaret güzel çalışmalara start vereceğiz.

BU SAYIMIZDA NELER VAR ?


Arkadaşlarımız sizlere daha iyi bir dergi sunamak için yoğun mesai harcamaktalar. En iyi en güzel haberi vermek ve dergimizin sizlere sağlıklı ulaşması için Almanya’da, Avusturya’da, Fransa’da çalışmalar yapmaktalar. Bu sayımızda da beğeneceğinizi umduğumuz bir birbinden güzel habere yer vermeye çalıştık. Dop dolu bir Ocak sayımızı sizlere sunuyoruz.

2014 TAKVİMLERİ

Her yıl olduğu gibi bu yıl da takvim dağıttık. Bize sponsor olarak desteğini esirgemeyen İşbank Frankfurt ve AOK Hessen’e teşekkür ederiz. Sponsorlarımız sayesinde piyasa değeri 6-8 Euro olan takvimlerimiz okurlarımıza ücretsiz olarak sunuldu. Aralık ayında başladığımız takvim dağıtımına Ocak ayında da devam edilecektir.

YENİ ABONELERİMİZ


Abonelik çağrımıza cevap verip aramıza katılan yeni abonelerimize hoşgeldin diyoruz. Özellikle sağlık çalışanlarımızın (sayısı az da olsa) abonelik istekleri bizlere mutluluk vermekte, güç katmaktadır.

Sayının 2014 yılında katlanarak artması temennimizdir. Desteğinizi esirgemeyin...

Tüm okurlarımızın, herkesin yeni yılını kutlar, 2014 yılının barış, kardeşlik ve sağlık yılı olmasını dilerim.

Prof.Dr. Ali Erdoğan- Gießen
AdminAdmin