EDITÖR'DEN
Giriş Tarihi : 07-01-2019 21:13

2019, Yeni yıl yeni umutlarla geldi...

Bir yılı daha geride bıraktık. Yep yeni bir yıla adım attık. Büyük bir kısmımız yeni yıla umutlarla giriyoruz.

2019, Yeni yıl yeni  umutlarla geldi...
Bu umutlarımızın ne kadarı gerçekleşecek onu önümüzdeki günler belirleyecek. Her şeye rağmen umutlu olmak güzeldir. 

               OCAK SAYIMIZ                

2019 yılının ilk sayısı olan Ocak sayımız malumunuz yılbaşı tatili vs. tatillerin çok olması sebebiyle erken tarihte matbaaya yollanıyor. Bu bakımdan genellikle Ocak sayılarımız aceleye gelmekte, buna rağmen arkadaşlarımız yoğun bir gayretle Ocak sayımızı hazırladı. 

NELER VAR BU SAYIMIZDA ?      

 Her sayımızda olduğu gibi bu sayımızda da yazı işleri yoğun ve yorucu bir dönem geçirdi. Her yıl yapılan ve bu yıl da büyük ilgi gören Türk Tıp Kurultayı ile ilgili haber ve yorumları bu sayımızda bulabilirsiniz. V. Türk Tıp Kurultayı’na katılan yazı işlerindeki arkadaşlarımız haberleri, notları röportajları okurlarımız için kaleme  aldı. Aynı şekilde Viyana’dan katılan yazarımız Serdar Beklen  de yazısında bu konuyu ele aldı. 

Yine bu sayımızda başta Almanya olmak üzere Avrupa’dan ve dünyadan sağlık haberlerini bulabilirsiniz . Aynı şekilde Türkiye’deki sağlık haberleri de bu sayımızda yer almakta. 

      SAĞLIKTA KADINLARIMIZ               

Bir başka önemli konuda yazı işlerindeki arkadaşlarımızın başlattığı ‘ Sağlık Sektöründe Kadınlarımız ‘ çalışması. Geçen sayıda ilkini yayınladığımız bu çalışma büyük ilgi gördü. Bu sayımız da da Mannheim’da Hasta Bakım Merkezi sahibi İlknur Bilen’nin röportajını okuyabilirsiniz. Bilen röportajında önemli tespitlerde bulunuyor. İş hayatına atılmak isteyen gençlerin okumasında büyük fayda vardır. 

      TAKVİMLERİ DAĞITTIK               

Her yıl okuurlarımıza sunduğumuz ücretsbiz takvim uygulamasını bu yıl da gerçekleştirdik. Binlerce aile evlerinde Avrupa Sağlık Dergisi takvimi astı. Takvimler çok geniş kesim tarafından beğenildi. Almanca ve Türkçe olması büyük ilg1i gördü. Arkadaşlarımızın kısıtlı imkanlar içersinde bu çalışmaları takdtire şayandır. 

Evet yılın başında, yazının sonundayız. 12 Yıldır büyük emeklerle hazırlanan Avrupa Sağlık Dergisi’ne sahip çıkalım hep birlikte güzel yerlere taşıyalım. 
Bu bakımdan reklamlarınızla desteğinizi bekliyoruz.

Kalın sağlıcakla. 
AdminAdmin