EDITÖR'DEN
Giriş Tarihi : 05-01-2017 08:40

2016 zor yıl oldu, 2017’den umutluyuz...

Acısıyla tatlısıyla, sevabıyla günahıyla bir yılı geride bıraktık.

2016 zor yıl oldu,  2017’den umutluyuz...
2016 Dünya ve insanlık için zor bir yıl oldu. Gerek Türkiye’de gerekse Avrupa’da  sıkıntılı dönemler yaşandı. Yılın bitimine ramak kala terör belasının kendini olabildiğince gösterdi. Türkiye’de peş peşe patlayan bombalar yüreklerimizi dağlarken, Berlin’de yaşanan terör hepimizin canını sıktı. Dileriz bu tür olumsuz olaylar geride kalsın 2017 yılı terörden uzak, saygı ve sevginin ön planda olduğu bir yıl olsun...

         MUTFAKTAN HABERLER...        

Biz neler yaptık ? sorusuna ‘Okurlarımıza güzel bir dergi sunabilmek için çok yoğun çalıştık ’ şeklinde cevaplayabilirim...Yazarlarımız 207 yılında sağılıkta yaşanan değişiklikleri kaleme aldı. Yaşlı bakım konusu ve diğer konularda önemli değişiklikler yaşanacak. Konu ile ilgili yazıları ilgiyle okuyacağıınızı düşünüyorum. Ayrıca mutlmu, huzurlu bir 2017 geçirmemiz için nelere dikkat etmemiz konusunu arkadaşlarımız uzmanlara sordu. Uzman Psikolog Zazsa Yurtsever’in bu konudaki yazısı da bu sayımızda yer almakta. 

 TAKVİMLERİMİZ ADETA KAPIŞILDI

Bir gelenek, adeta bir sevda haline gelen ücretsiz takvim dağıtımımız bu yıl da büyük ilgi gördü. Takvimlerimiz, Hessen, Köln, Düsseldorf, Duisburg, Nürnberg başta olmak üzere Almanya genelinde halkımızla buluştu. Takvimizi çok begenenlerin yanında ‘ Bazı yerlerin koyu olduğunu yazıların okunmadığını söyleyen büyüklerimiz de vardı. Bu konuda az sayılmayacak kadar da telefon aldık. Ve not aldık. Gelecek yıl takvimlerimizi hazırlarken büyüklerimizin hassasiyetlerini de dikkate alacağız. Bu konuda bizi eleştirenlere de minnettarız.  

     AVRUPA SAĞLIK 10 YAŞINDA                               

Kolay değil, arkasında milyon euro destek olan gazetelerimizin tek tek kapandığı bir dönemde Avrupa Sağlık Dergisi 10. yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor. Dergimizin bugünlere gelmesinde emeği geçen tüm doktorlarımıza, okurlarımıza ve reklamları ile bizleri destekleyen kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz. 
Yazımı sonlandırırken , 2017 yılının tüm dünya için başır, huzur, terörden uzak, mutluluk yılı olmasını dilerim. 
Daha güzel günlerde buluşmak umuduyla.

Sağlıcakla kalın...
AdminAdmin