TÜRKİYE
Giriş Tarihi : 03-01-2015 21:00

Başarısını Köln’e taşıdı

Op. Dr. med. Dr. med. dent. Hakan Taştan hasta kabuluna başladı.

Başarısını Köln’e taşıdı
Almanya’da önde gelen Türk kökenli ağız çene ve plastik yüz cerrahı Op. Dr. med. Dr. med. dent. Hakan Taştan Köln şehrinde “Impadia - Mund- Kiefer- und Gesichtschirurgie” isimli yeni Praxis Klinik’ini açarak hasta kabulüne başladı.  
 
    İKİ DOKTORA SAHİBİ      

Almanya ve Isviçre’de eğitim gören ve iki doktorluğunu bitiren Dr. Dr. Hakan Taştan yıllarca İsviçre’nin başkenti Bern Üniversitesi’nde görev aldı ve uluslararası standartın en gelişmiş ameliyat tekniklerini ve terapilerini uyguladı. 
Köln’de  “Impadia - Mund-, Kiefer- und Gesichtschirurgie“ isimli kliniğini açarak hastalarına hizmet vermeye başlayan  Op. Dr. med. Dr. med. dent. Taştan’ın genç yardımcı ekibi de bulunmaktadır. 
  
  İLK TÜRKİYE KÖKENLİ      

Op. Dr. Dr. Hakan Taştan diş implant ve diş etleri terapisi konusunda Almanya`da ilk türk kökenli ağız çene ve plastik yüz cerrahi uzmanı olarak bu tedavileri gerçekleştirmektedir.
Ağız içerisinde yer alan yumuşak doku (diş eti) ve sert dokuları (kemik, diş) ilgilendiren her türlü rahatsızlığın teşhisini ve cerrahi tedavisini ve yüz kırışıklıklar terapisini lokal anestezi, genel anestezi veya sedasyon anestezi yöntemleriyle ameliyathane ortamında operasyonlar yapılarak gerçeştirme imkanı bulunmaktadır. 

( DETAYLARINI OCAK SAYIMIZDA OKUYABİLİRSİNİZ )
AdminAdmin