ALMANYA
Giriş Tarihi : 15-09-2023 10:30

Türkiye hastaneleri Frankfurt'ta vitrine çıkıyor

Almanya’nın önemli ticaret merkezi olan Frankfurt’ta bulunan Messe Frankfurt Congress Center 13 – 14 Ekim 2023 tarihlerinde Türk sağlık turizmcilerin buluşma yeri olacak.

Türkiye hastaneleri Frankfurt'ta vitrine çıkıyor

Türkiye’nin önde gelen 80 hastane ve kiliniğinin yer alacağı fuarın Frankfurt’ta ilk kez düzenleniyor olması büyük heyecanla karşılandı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, DEİK ve Hizmet İhracatçıları Birliği destekleriyle, ALZ Fuar ve GO Fairs’in organizasyonü ile düzenlenecek olan  “HealthTourism Expo Frankfurt, Almanya Uluslararası Sağlık Turizmi Fuarı” 13 Ekim 2023 Cuma günü saat 11:00’de kapılarını açacak. 

SAĞLIKTA İŞBİRLİĞİ

Fuarın temel amacı; Türkiye’nin önde gelen Hastanelerini, Klinikleri ve Termal Tesislerini Almanya kamuoyuna tanıtmak ve Almanya ile Türkiye arasında Sağlık Turizminin geliştirilmesi için her iki ülkenin aktörlerinin birbirleriyle tanışmasını sağlayarak taraflar arasında iş birliği imkanları tesis etmektir.

UZMAN DOKTORLAR GELİYOR

Ücretsiz olarak ziyarete açık olan Fuarı ziyaretçileri:

  • Türkiye’nin önde gelen 80 Farklı hastane ve klinikleriyle tek çatı altında buluşabilecek,
  • Farklı branşlardan uzman doktorlarla tanışabilecek,
  • Tedavi ihtiyaçlarına ilişkin fikir alabilecek,
  • Estetik operasyonlara ilişkin bilgi alabilecek,
  • Saç ekimi uzmanları ile görüşebilecek,
  • Diş tedavisi ve gülüş estetiğinde son trendleri keşfedebilecek,
  • Obezite tedavisinde uzman kliniklerle tanışabilecek,
  • Sağlık Turizminde aracılık ve iş birliği bağlantıları kurabileceklerdir.

Frankfurt’un en iyi bilinen buluşma noktası olan Messe Frankfurt’ta düzenlenecek olan Sağlık Fuarı 13 Ekim Cuma ve 14 Ekim Cumartesi günleri 11:00 – 18: 00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

YILDIZI PARLAYAN TÜRKİYE

Uluslararası standartlarda kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti, sahip olduğu yüksek sağlık teknolojisi ve alanında uzman deneyimli kadroları, kolay ulaşımimkânı, beklemeden tedavi olanağı ve makul fiyatlarıyla Dünya Sağlık Turizminin parlayan yıldızı olan Türkiye’yi 2022 yılı içerisinde bir milyon kişiden fazla yabancı tedavi olmak üzere tercih etti, 2023 yılında ise bu sayının büyük oranda artması beklenmektedir.

Fuarla ilgili geniş bilgi https://www.healthtourismexpos.com/ adresinden temin edilebilinir.

AdminAdmin