ALMANYA
Giriş Tarihi : 18-09-2023 11:26   Güncelleme : 18-09-2023 11:37

Münih'te Sağlık ve Estetik Fuarı Düzenleniyor.

Almanya’nın önemli şehirlerinden biri olan Münih 1 Ekim 2023 tarihinde II. Sağlık ve Estetik Fuarına ev sahipliği yapacak.

Münih'te  Sağlık ve Estetik Fuarı Düzenleniyor.

T.C. Medical Point’in öncülüğünde düzenlenecek olan fuarda Türkiye’den ve Almanya’nın değişik bölgelerinden gelecek olan katılımcılar konularında uzman yetkililerle birebir görüşme imkanı bulacaklar.

ÇALIŞMALAR SON AŞAMADA

Fuarın tarihine az bir zaman kalırken çolaşmalar da yoğun bir şekilde devam ediyor. T.C. Medical Point şirketinin yetkilileri Tuncay Yıldırım ve Gülşen Yıldırım fuarın vermli geçmesi için büyük çaba sarfediyorlar.

KATIMCILAR GELMEYE BAŞLADI

Sağlık Turizmi Fuarı’na katılmak için Türkiye'den Münih’e gelen, Kayseri Huma Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Erşad Batmaz, Huma Hastanesi Genel Direktörü Avukat Feride Hande Gemici, OP. Dr. Ahmet Emin Mutlu, İzmir’den estetik plastik Cerahı Opr. Dr. Çağhan Beltekin ve T.C Medical Point basın sorumlusu Mehmet Gürgen ile Münih Türk Medyasına bilgilendirme toplantısı yaptılar. Toplantıda geçen yıl düzenlenen ve büyük ilgi görün fuarın bu yıl ikincisin düzenlemenin gururunu yaşadıklarını belirterek bu yılki fuarın geçen yıl düzenlenen fuardan daha iyi daha verilmi geçmesi için gerekli çalışmaların yapıldığı belirtildi.

Fuarda Türkiye'den ve Almanya'dan çok sayıda sağlık kuruluşu standı ile yer alacak. 

MVG. Müze salonunda 1. Ekim 2023 Pazar günü, Ständlerstr. 20 Münih adresinde düzenlenecek fuara katılımın yüksek olması bekleniyor.

AdminAdmin