BÖLÜM: - 
Enerjiyi bilinçli kullanalım

Enerjiyi bilinçli kullanalım

Evinizde, işyerinizde kullandığınız enerjiyi tasarruflu kullanarak hem kendi bütçenize hem de ülke bütçesine katkı sağlamak ister misiniz ?Türk Alman Sağlık Vakfı ve Hessen Eyaleti Enerji Tasarruf Hareketi (Hessische Energie Sparaktion) ) 2011 yılından itibaren Hessen Eyaletinde yaşayan Türkçe konuşanlara yönelik yaptığı evlerde enerji tasarrufu konulu çalışma devam ediyor. Günlük yaşantımızda yapacağımız küçük bir çalışma ile enerji tasarrufu sağlama imkanı oluşabilmektedir. Enerji tasarrufu konusunda halkı bilgilendirmek için Türkçe broşürler, tv bilgilendirme filmleri hazırlandı ve  değişik eğitim çalışmaları düzenlenmekte. Eğer siz de bu konuda bilgi sahibi olmak istiyorsanız Türk Alman Sağlık Vakfı'na müracaat edebilirsiniz. Böylece hem kendi bütçenize katkı sağlamış olursunuz hem ülke ekonomisine hem de gelecek nesillere yaşanabilinir bir çevre bırakılmasında katkınız olur.

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Esen M.Tümer 0641  966 116  23          

Ayla Gediz 0641  966 116  22

Ömer Aydın 0641  966 116  16
 
E-Mail: info@tdgstiftung.de

www.energiesparaktion.deEditör Avrupa Sağlık    Tarih 26 Eylül 2016, 12:34

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Erken teşhis hayat kurtarır! Ambulans uçaklar yurtdışına da uçuyor Birinci Yaşlılık Şurası yapıldı Hindistan'da sahte içki: 150 ölü
 
SAĞLIK-MİZAH
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland
Tel : +49 +(0) 177 86 133 52