BÖLÜM: - 
Türk-Alman hizmet çatı grupları buluştu

Türk-Alman hizmet çatı grupları buluştu

Sosyal Hizmet Çatı Kuruluşları ve Alman İslam Konferansı Üyesi Kuruluşlar Köln'de biraraya geldi.


Altı Sosyal Hizmet Çatı Kuruluşu’nun üyesi olduğu BAGFW Federal Çalışma Grubu ve Alman İslam Konferansı’nda yer alan kuruluşların (Caritas, Diakonie, AWO, DPWV, DRK und ZWST) temsilcileri 7 Mart 2016 tarihinde DİTİB Merkez Camiinde bir araya geldiler. Çocuk ve gençlik yardımı ve yaşlılara yönelik hizmetlerin görüşüldüğü toplantıda, yapılacak işbirliklerinin adımları planlandı.
Çatı kuruluşları arasında Alman İslam Konferansı’nda başlamış olan bu işbirliği, 8 Eylül 2015 tarihinden itibaren düzenli olarak sürdürülmektedir.Editör Avrupa Sağlık    Tarih 03 Nisan 2016, 12:00

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Erken teşhis hayat kurtarır! Ambulans uçaklar yurtdışına da uçuyor Birinci Yaşlılık Şurası yapıldı Hindistan'da sahte içki: 150 ölü
 
SAĞLIK-MİZAH
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland
Tel : +49 +(0) 177 86 133 52