BÖLÜM: - 
NORVEÇ: Geriatri Kongresi

NORVEÇ: Geriatri Kongresi

Osla'da geniş katılımla yapılan toplantıda Türk basınından sadece Avrupa Sağlık Dergisi vardı.EUGMS tarafından düzenlenen 11. Geriatri Kongre'si Norveç'in başkenti Osla'da geniş katılımla yapıldı. Türk basınından sadece Avrupa Sağlık Dergisi'nin takip ettiği toplantıya çok sayıda Türkiye'den gelen uzmanlar katıldı.

Türkiye ve dünyanın değişik ülkelerinden çok sayıda uzman toplantıda biraraya gelip fikir alış verişinde bulundu. Öte yandan 2018 yılında Dr. Kemal Aydın başkanlığında Türkiye'de yapılacak olan  Geriatri Kongre'si ile ilgili yabancı ve yerli katılımcılar bilgilendirildi.
Toplantıya katılan Türk hekimleri kongreyi Avrupa Sağlık Dergisi'ne anlattı. Toplantının çok verimli geçtiğini belirten hekimler ayrıca toplantının Türkiye'de de yapılacak olmasının oldukça sevindirici oldugunu belirttiler.


AVRUPA SAĞLIK DERGİSİ ORDAYDI
Osla'da düzenlenen Geriatri Kongresine dünyanın değişik bölgelerinden 400'e yakın uzman katılırken Türk basınından sadece Avrupa Sağlık Dergisi vardı. 15'e yakın Türk hekiminin de katıldığı toplantı sonunda toplantıyı takıp eden arkadaşımızın teklifi ile toplu resim çekildi.  Öte yandan toplantıda tüm katılımcılara Avrupa Sağlık Dergisi verildi.Editör Avrupa Sağlık    Tarih 28 Eylül 2015, 22:07

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Erken teşhis hayat kurtarır! Ambulans uçaklar yurtdışına da uçuyor Birinci Yaşlılık Şurası yapıldı Hindistan'da sahte içki: 150 ölü
 
SAĞLIK-MİZAH
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland
Tel : +49 +(0) 177 86 133 52