BÖLÜM: - 
Pakistan'da  konferans verdi

Pakistan'da konferans verdi

Dr. Erdem Özdemir‘i 350‘e yakın meslekdaşı takip etti.

Türk diş hekimi Dr. Erdem Özdemir  Baqai Medikal  Üniversitesi’nin davetlisi olarak  Pakistan Karachi’de 350  diş hekimine konferans verdi. Türkiye ve Avrupa’da gittikçe popüler hale gelen Diş Protez ve Implantoloji konusunda katılımcılara bilgi sunan  Dr. Erdem teknolojinin beraberinde sorumluluk da getirdiğini belirtti.

DİŞ HEKİMLİĞİ ÇAĞ ATLADI  

Türkiye ve dünyada diş hekimliğindeki son gelişmeler hakkında açıklamalarda bulunan  Dr. Erdem Özdemir gelişen teknoloji ile birlikte diş hekimliğinin de çağ atladığını söyledi.  Diş hekimliğinde Türkiye’nin özelllikle son 10-15 yılda çok önemli mesafeler kat ettiğinin altını çizen Özdemir, Türk diş hekimliğinin daha da gelişebilmesi ve dünya ile rahat bir şekilde rekabet  edebilmesi için diş hekimliğini bağlayıcı kanunlarda acil degişiklik yapılması gerektiğini belirtti.  

  DIŞA AÇILIMIN ÖNEMİ       


Dr. Özdemir  Türkiye ile Pakistan arasında işbirliğinin arzu edilen seviyede olmadığını söyledi. Diş hekimliğinde başarının dışa açık olmakla mümkün olduğunu belirten Dr. Özdemir dünyadaki gelişmelerin takip edilmesi gerektiğini söyledi. İngilizce  sunum yapan Dr. Özdemir, DTI implantları CEO’su Dr. Talat Bugur, Dr. Munis Mukhtar’a ve Antalya implant distributorü Yusuf Arıkan’a, katkılarından teşekkür ederek konuşmasını bitirdi.Editör Avrupa Sağlık    Tarih 28 Eylül 2015, 10:52

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
“Kovid-19 salgını Suriye'deki korkunç durumu kötüleştirdi Corendon Airlines’den dönüş garantisi Enerji tasarrufu çağrısı “Sigara içmiyorum, teşekkür ederim”
 
SAĞLIK-MİZAH
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland