BÖLÜM: - 
Giessen Çocuk Kalp Merkezi‘ne bağış

Giessen Çocuk Kalp Merkezi‘ne bağış

Menschen für Kinder e.V. proje sorumluluğunu Doç.Dr. Can Yerebakan’ın yaptığı proje için Giessen Çocuk Kalp Merkezi’ne 64.000 Euro’luk yardım çeki verdi.

Menschen für Kinder e.V. (MfK) Vakfı tarafından  Giessen Çocuk Kalp Merkezi'ne  64.100 Euro'luk bağış çeki düzenlenen törenle verildi. Bağış, Pediatrik Kalp Merkezi'nin iki araştırma projesi için kullanılacağı belirtildi.

‘ HERKESE TEŞEKKÜR’ 

Çek verilmesi dolayısıyla düzenlenen törende bir konuşma yapan Prof. Dr. med. Hakan Akıntürk,  destek ve ilgiden çok memnun olduğunu belirtti. Prof.Dr. Akıntürk bağışta emeği geçenlere teşekkür etti.

 PROJE SORUMLUSU                 

Projeden sorumlu Doç. Dr. Can Yerebakan da  Menschen für Kinder e.V. 'nin desteğinin kendilerine güç verdiğini  belirterek, yardım ve desteklerin çalışmaları için önemli etken olduğunu söyledi. Doç. Dr. Can Yerebakan ve Dr. Klaus Valeske de hazır bulunduğu törende çek Prof. Dr. med. Hakan Akıntürk'e teslim edildi. Teslimde ayrıca toplu halde fotograf çekildi. Törene Menschen für Kinder e. V.  başkanı V. Zimmerschied ve çalışma arkadaşları katıldı.Editör Avrupa Sağlık    Tarih 28 Eylül 2015, 10:15

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
“Kovid-19 salgını Suriye'deki korkunç durumu kötüleştirdi Corendon Airlines’den dönüş garantisi Enerji tasarrufu çağrısı “Sigara içmiyorum, teşekkür ederim”
 
SAĞLIK-MİZAH
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland