BÖLÜM: - 
ROYAL CITY DENT hizmete girdi

ROYAL CITY DENT hizmete girdi

İstanbul Şişli‘de faaliyete geçen Royal City Dent‘in sağlık turizmi kapsamında Avrupa’ya yönelik çalışmalara ağırlık vereceği belirtildi.

Sağlık turizmi konusunda iddialı olan Türkiye yeni bir diş polikliniğine daha kavuştu.İstanbul Şişli de faaliyete geçen Royal City Dent vermiş olduğu  kokteyl ile açılışını yaptı.

   ÖNCELİĞİMİZ KALİTE VE HİJYEN    

Royal City Dent Şirket Müdürü aynı zamanda diş hekimi Dr. Saeed Pezeshk  birinci hedeflerinin kalite olduğunu belirterek hastalarımıza kaliteli hizmet sunmak için yeterli altyapı ve kadroya sahip olduklarını belirtti.

       TEKNOLOJİDE SON NOKTA          

Son teknolojiye Royal City Dent ile buluşturduklarını belirten Dr. Pezeshk konuşmasını şu şekilde sürdürdü. “ Sağlık turizminde iddialıyız. Uzman hekim, yüksek kalite, uygun fiyatla hizmetimizi sürdürüyoruz. Güler  yüzlü ekibimizle yurt dışından gelen hastalarımızın hizmetine hazırız. Şiarımız hastalarımızın memnuniyetidir.”

Sağlık turizmi konusunda Türk diş hekimliğinin iddialı olduğunu belirten diş hekimi Dr.  Serkan Akgün ise şunları söyledi. Türkiye gerek diş hekimliğinde gerekse sağlık turizminde son yıllarda çok önemli başarılar elde etti. Diş hekimliğimiz Avrupa ve hatta Dünya diş hekimliği standartlarındadır.Bu bakımdan sunacağımız sağlık hizmetleri ile iddialı olduğumuzu belirtmek isterim.

     DAHA İYİ HİZMET İÇİN     

Royal City Dent’in hekimlerinden Dr. Nurettin Özata güçlü bir sağlık kadrosu ile hizmet verdiklerini belirterek özellikle yurt dışından gelen hastalarımızın bizden daha iyi hizmet alabilmeleri için gelmeden önce bizimle irtibata geçmeleri büyük önem taşıyor.’ dedi. Dr. İlke Karakaya ise yaptığı açıklamada  diş estetiğinden çocuk hekimliğine kadar bir çok alanda hizmet sunduklarını belirtti.

***
AVRUPA SAĞLIK DERGİSİ'NE ABONE OLMAK İÇİN : abone@avrupasaglik.com


Editör Avrupa Sağlık    Tarih 13 Temmuz 2015, 04:31

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
“Kovid-19 salgını Suriye'deki korkunç durumu kötüleştirdi Corendon Airlines’den dönüş garantisi Enerji tasarrufu çağrısı “Sigara içmiyorum, teşekkür ederim”
 
SAĞLIK-MİZAH
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland