BÖLÜM: - 
DİŞSİAD 2016‘ya hazırlanıyor

DİŞSİAD 2016‘ya hazırlanıyor

İstanbul gelecek yıl 13. kez diş dünyasını buluşturacak. 14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında yapılacak olan ‘ IDEX İSTANBUL’ için geri sayım başladı.

14-17 Nisan 2016 “IDEX İSTANBUL” fuar organizasyon çalışmaları kapsamında Avrupa Sağlık Dergisi’nin de yer aldığı medya sponsorları ile bir araya gelen CNR EXPO & DİŞSİAD fuar komitesi konuklarını Samatya Develi Restoran da ağırladı. 
       
GERİ SAYIM BAŞLADI          

Toplantının açılış konuşmasını fuar komitesinden Erkan Uçar yaptı. Uçar konuşmasında “DİŞSİAD bu organizasyonlarında çözüm ortakları ile birlikte çok önemli adımlar atarak hem ülke adına, hem sektör adına hem de sivil toplum kuruluşlarının kamu bilincine olan katkıları adına tartışmasız faydalar sağlamaktadır” dedi. Erol Soydan ise  “Gerek DİŞSİAD yönetim kurulu ve gerekse de fuar komitesi ekip arkadaşlarımla bu tür etkinlikler ile birlikte diğer tüm proje çalışmalarımızda medyanın gücünün bilincindeyiz, bu yüzden hep birlikte bir takım olarak hedeflerimize yürüyeceğiz” şeklinde konuştu. CNR EXPO pazarlama yönetmeni Selen Seyhan Öntaş “ IDEX 2016 gerek ülke ve gerekse de uluslararası medyada çok daha geniş yankılarla hayata geçecek” dedi. 

***
AVRUPA SAĞLIK DERGİSİ'NE ABONE OLMAK İÇİN : abone@avrupasaglik.comEditör Avrupa Sağlık    Tarih 13 Temmuz 2015, 04:22

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Erken teşhis hayat kurtarır! Ambulans uçaklar yurtdışına da uçuyor Birinci Yaşlılık Şurası yapıldı Hindistan'da sahte içki: 150 ölü
 
SAĞLIK-MİZAH
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland
Tel : +49 +(0) 177 86 133 52