Çocuk kalp cerrahları İstabul’da buluştu

Çocuk kalp cerrahları İstabul’da buluştu

Dünya Pediatrik ve Konjenital Kalp Cerrahisi Kongresinin 3.’sü 23-26 Haziran 2011 tarihlerinde İstanbul Swissotel’de çok sayıda katılım ile yapıldı.

Birinci kongre Washington D.C.’de H.E. Nelson Mandela himayesinde, ikincisi de Avustralya’da gerçekleşen Dünya Pediatrik ve Konjenital Kalp Cerrahisi Kongresinin 3.’sü 23-26 Haziran 2011 tarihlerinde İstanbul Swissotel’de çok sayıda katılım ile yapıldı. Çocuk kalp cerrahisinde dünyanın önemli isimleri kongrede yer aldı. Kongre Başkanı Prof. Dr. Sertaç Çiçek+yaptığı açıklamada “The World Society for Pediatric and Congenital Heart Surgeri (WSPCHS)”, doğumsal ve edinilmiş çocuk kalp hastalıklarının cerrahi tedavisi alanın tüm dünyadan uzman kalp cerrahlarını, çocuk kardiyologlarını, anestezi ve yoğun bakım uzmanlarını bünyesinde bulunduran bir meslek organizasyonu olduğunu söyledi.Editör Avrupa Sağlık    Tarih 13 Eylül 2014, 17:22

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Türkiye'den Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
“Kovid-19 salgını Suriye'deki korkunç durumu kötüleştirdi Corendon Airlines’den dönüş garantisi Enerji tasarrufu çağrısı “Sigara içmiyorum, teşekkür ederim”
 
SAĞLIK-MİZAH
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland