BÖLÜM: - 
Diploma denkliği sorun

Diploma denkliği sorun

İngiltere Türk Sağlıkçıları Derneği yönetim kurulu Londra Başkonsolos’u Emirhan Yorulmazlar'ı ziyaret etti.

Kısa adı ATHPA olan İngiltere Türk Sağlıkçıları Derneği yönetim kurulu göreve yeni başlayan TC. Londra Başkonsolos’u Emirhan Yorulmazlar’ı makamında ziyaret etti. Doktor, diş hekimi, hemşire, eczacı, psikolog ve akademisyenlerden oluşan ekip çalışmaları hakkında Emirhan Yorulmazlar’a bilgi sundu. Davette bir konuşma yapan Başkonsolos Yorulmazlar, Türkiye’den alınmış diplomaların denkliği sorununa değindi. Yorulmazlar, Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımızın halkın sağlık yönünden biliçlendirilmesi açısından da Türk hekimlere önemli görevler düştüğünü sözlerine ekledi.     



Editör Avrupa Sağlık    Tarih 13 Eylül 2014, 15:19

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Erken teşhis hayat kurtarır! Ambulans uçaklar yurtdışına da uçuyor Birinci Yaşlılık Şurası yapıldı Hindistan'da sahte içki: 150 ölü
 
SAĞLIK-MİZAH
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland
Tel : +49 +(0) 177 86 133 52