BÖLÜM: - 
‘Diş hekimliğinde iddalıyız’

‘Diş hekimliğinde iddalıyız’

Dr. Dnt. Erdem Özdemir geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Antalya'nın diş sağlığında çok sayıda gurbetçiye hizmet edeceğini söyledi.

Her geçen gün artan sağlık turizminin vazgeçilmezlerinden olan diş sağlığı konusunda Türkiye’nin son yıllarda önemli ataklar yaptığı, gerek teknolojik olarak gerekse yetişmiş eleman açısından Avrupa standartlarını yakaladığı belirtildi.

ANTALYA TERCİH EDİLİYOR  
    
                              
Sağlık turizmi konusunda çalışmaları olan Antalyalı Dr. Dnt.  Erdem Özdemir, diş tedavisi konusunda Türkiye’de önemli adımlar attığını ve Avrupa ile aradaki farkın kapandığını söyledi.  Dr. Özdemir, Türkiye diş hekimliğindeki başarının Avrupa’da da takip edildiğini buna paralelel olarak Avrupa’nın değişik ülkelerinden hastaların diş tedavisinde Türkiye’yi tercih ettiklerini belirtti. Tercihte fiyat farkının da büyük önem taşıdığını belirten Dr. Özdemir, Türkiye’deki diş tedavi fiyatlarının cazibesinin de tercihte önemli etken olduğunu söyledi.

‘Sağlık turizmi için hazırlığımızı yaptık’

Yaz dolayısıyla hastaların büyük bir kısmının tedavi için Antalya’yı tercih ettiklerini belirten Dr. Özdemir ‘ Biz de artan talebe karşılık vermek için gerekli hazırlıklarımızı tamamlamak üzereyiz. Amacımız binlerce km uzaktan gelen gurbetçilerimize veya Avrupalı hastalarımıza en iyi hizmeti sunmaktır. Diş tedavisi yaptırmak isteyen gurbetçilerimiz gelmeden önce bize telefonla veya maille haber verirlerse daha iyi hizmeti sunmanın gayreti içinde oluruz.’ şeklinde konuştu.Editör Avrupa Sağlık    Tarih 13 Eylül 2014, 15:16

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
“Kovid-19 salgını Suriye'deki korkunç durumu kötüleştirdi Corendon Airlines’den dönüş garantisi Enerji tasarrufu çağrısı “Sigara içmiyorum, teşekkür ederim”
 
SAĞLIK-MİZAH
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland