BÖLÜM: - 
Dosteli Frankfurt’a ‘hayat’ verdi

Dosteli Frankfurt’a ‘hayat’ verdi

Geçtiğimiz aylarda Frankfurt Offenbach’da hizmete açılan Dosteli Hasta Bakım Servisi bölgede yaşayan Türk vatandaşları arasında büyük ilgiyle karşılandı.

2008 yılında Berlin’de Türk hastalara hizmet vermeye başlayan Dosteli’nin geçtiğimiz aylarda Offenbach’ta açılan yeni bürosu Frankfurt ve çevresinde büyük ilgiyle karşılandı. Bölgede Türk Hasta Bakım Merkezi sıkıntısı yaşadıklarını belirten Türkiyeli vatandaşlar Dosteli’nin hizmete girmesiyle daha rahat nefes aldıklarını ve bölgeye hayat verdiğini söylediler. Verdikleri hizmetlerin masraflarını sağlık kasalarının karışıladığını belirten Dosteli’nin sahibesi Safiye Serpil Ergün “Hastalarımıza sevgi, saygı ve samimiyetle, örf, adet ve geleneklerimizi ciddiye alarak dost elimizi uzatıyor. Hastalarımızın ve ailesinin neye ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Gelişen dünyada sağlık sistemlerinin bize sunduğu imkanları hastalarımıza kaliteli ve ücretsiz olarak ulaştırıyoruz”şeklinde konuştu.

BERLİN’DEN FRANKFURT’A HİZMET       
        
Hizmetleri arasında, temizlik, yemek yapma, alışveriş, çamaşır yıkama, banyo yaptırma, ağır hastalıklarda 24 saat bakım, ilaçların kontrolünü sağlama, iğne yapma, doktor ziyaretinde refakat, sağlık malzemelerinin temini, bakım danışmanlığı bulunduğunu, riskli hamileliklerde 12 yaşından küçük çocukların bakımını üstlenmenin bulunduğunu belirten Ergün, Offenbach’a gösterilen ilginin kendilerini memnun ettiğini sözlerine ekledi.
Dosteli’nin Offenbach şubesine 24 saat (069 - 84 84 57 44 ) telefonla ulaşmak mümkün.   Editör Avrupa Sağlık    Tarih 13 Eylül 2014, 14:59

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Erken teşhis hayat kurtarır! Ambulans uçaklar yurtdışına da uçuyor Birinci Yaşlılık Şurası yapıldı Hindistan'da sahte içki: 150 ölü
 
SAĞLIK-MİZAH
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland
Tel : +49 +(0) 177 86 133 52