BÖLÜM: - 
Gießenli Türk cerrahlara Kanada daveti

Gießenli Türk cerrahlara Kanada daveti

AATS- American Association for Thoracic Surgery Kongresi 26-30 Nisan'da.

Dünyanın Kalp ve Damar Cerrahisi alanında en prestijli derneklerinden olan (AATS- American Association for Thoracic Surgery) Amerikan Gögüs Cerrahisi Derneği‘nin 26-30 Nisan tarihleri arasındaki kongresine Gießen‘den Çocuk  Kalp Cerrahisi alanında önemli isimlerden Prof. Dr. Hakan Akıntürk ve Doç.Dr. Can  Yerebakan katılacak.
ÖNEMLİ İSİMLER KATILACAK          
Önemli isimlerin katılacağı Kongrede Dünyada Gögüs Kalp ve Damar Cerrahisi’ndeki son yeniliklerin yanısıra dünya çapında kabul gören tedavi stratejileri görüşülüp tartışılacağı belirtildi.
26-30 Nisan 2014 tarihlerinde Kana- da’nın Toronto kentinde yapılacak olan kongre ile ilgili açıklamalarda bulunan Doç.Dr Can Yerebakan “ Biz bölüm olarak çocuk kalp cerrahisi alanında kendi geliştirdiğimiz ve dünyada büyük ilgiyle izlenen bir tedavi şeklinin uzun dönem sonuçlarını sunmak üzere kongreye davet edildik. Sunumumuz dünyanın en iyi cerrahları tarafından izlenecek ve tartışmaya sunulacaktır. ” dedi.
Kongrede sunum yapabilmek için bilimsel çalışmanın en üst düzey çalışmalar arasına girmesi gerekmektedir. Çalışmalar kongre sunumunun ardından yine çok prestijli bir dergi olan JTCVS (Journal of Thoracic and Cardiovascular Surgery) dergisinde yayınlanmak üzere değerlendirilmektedir. Kongre ile ilgili geniş bilgileri Dergimizin Temmuz sayısında okuyabilirsiniz.   



Editör Avrupa Sağlık    Tarih 13 Eylül 2014, 14:57

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
“Kovid-19 salgını Suriye'deki korkunç durumu kötüleştirdi Corendon Airlines’den dönüş garantisi Enerji tasarrufu çağrısı “Sigara içmiyorum, teşekkür ederim”
 
SAĞLIK-MİZAH
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland