BÖLÜM: - 
Sağlık dünyası Ankara'da buluştu

Sağlık dünyası Ankara'da buluştu

Sağlık Turizmi Sempozyumuna 41 ülkeden 150 misafir katıldı.

Sağlık turizm dünyası Ankara’da buluştu. 41 ülkeden150 misafirin ağırlandığı Sağlık Turizmi Sempozyumu’nda ikili görüşmeler  de yapıldı. Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Prof. Dr. Mustafa Paç “Dünyada derinleşen ekonomik kriz, sosyal güvenlik sistemlerinin zayıflaması ve artan yaşlı nüfus ve benzeri nedenler Türkiye’yi sağlık alanında doğal olarak öne çıkarmıştır. Kongrenin temel amacı Türkiye’yi çevreleyen coğrafyadaki tarafları buluşturarak  somut işbirliklerine zemin oluşturmaktır. Bugün aramızda yaklaşık çok sayıda yerli ve yabancı sağlık turizimcisi var. Türkiye’nin kamu ve özel sektör temsilcilerinin pek çoğu aramızda. Mutluluk verici bir tablodur” dedi.Editör Avrupa Sağlık    Tarih 12 Eylül 2014, 22:30

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
“Kovid-19 salgını Suriye'deki korkunç durumu kötüleştirdi Corendon Airlines’den dönüş garantisi Enerji tasarrufu çağrısı “Sigara içmiyorum, teşekkür ederim”
 
SAĞLIK-MİZAH
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland