BÖLÜM: - 
Merkel’le 4 yıl daha...

Merkel’le 4 yıl daha...

Ekim sayımızla bir kez daha sizlerle birlikteyiz.

Seçimleri kazanarak sandıktan zaferle çıkan Başbakan Angela Merkel’den gerek sağlık çalışanları olarak, gerekse vatandaş olarak beklentilerimiz bulunmaktadır. Hastalık Sigortası ‘Krankenversicherung’da sürekli artan primler ile sağlık çalışanlarının durumunun iyileştirilmesini beklentilerimiz arasında gösterebiliriz.

EKİM SAYIMIZDA NELER VAR ?
Bu sayımızda da oldukça yoğun, zevkle okuyabileceğiniz bir dergi hazırladık. Bize gelen istekler doğrultusunda bulmaca ve su doku’sunu iki sayfaya çıkardık. Ayrıca Türkçe konuşan doktorlar listemize Fransa, Avusturya ve Belçika’yı da ekledik. Zira bundan böyle başta Avusturya olmak üzere Almanya dışındaki ükelerde de okur sayımızı arttırmayı hedefliyoruz.

MESLEKTAŞLARIMDAN BEKLENTİM
Abone kampanyamıza ilgi gösterip abone olan doktor arkadaşlarımı da teşekkür etmek isterim. Abone sayımızın artması ancak meslektaşlarımızın ilgisiyle mümkün olabilmektedir. 50. sayfamızda yer alan abone formunu doldurarak veya e maillle aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Ayrıca dergimizin Ocak sayısında kapak olarak Avrupa’daki doktorlarımızı çalışacağız. Bu bakımdan meslektaşlarımın derginin 6. sayfasında yer alan ‘Doktorlarımıza davet’ yazısını okuyup bizimle irtibata geçmesini arzu etmekteyim.

BAYİİ OKURLARIMIZA TEŞEKKÜRLER
Dergimizi gazete bayilerinden gidip alan okurlarımız en büyük güç kaynağımızdır. Zira onlar sayesinde dergimiz 6 yıldır Almanya, Belçika ve Avusturya’da gazete bayilerinde satılmaktadır. Bir yayının Avrupa’da gazete bayilerinde yer alması ancak satışla mümkündür.

BİZE ‘ PAUSE’ YAPMAK YOK
Arkadaşlarımız yeni yıla yepyeni bir dergi ile girmek amacı ile şimdiden çalışmaya başladılar. Ocak sayımızın heyecanını şimdiden hissetmeye başladık.
Ocak’ta görüşmek üzere, sağlıcakla kalın... Editör Prof. Dr. med. Ali Erdoğan    Tarih 06 Eylül 2014, 19:52

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Editör'den HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
“Kovid-19 salgını Suriye'deki korkunç durumu kötüleştirdi Corendon Airlines’den dönüş garantisi Enerji tasarrufu çağrısı “Sigara içmiyorum, teşekkür ederim”
 
SAĞLIK-MİZAH
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland