BÖLÜM: - 
Umutları tükenmedi

Umutları tükenmedi

Ne Kovid-19 ne de başka bir şey sığınmacıların Avrupa hayallerine gölge düşüremiyor. Bir taraftan soğuk hava öte yandan Kovid-19 tehlikesi onları yıldırmıyor.

Sığınmacıların Avrupa'ya geçmek için verdiği mücadele Yunanistan sınırında devam ediyor.Ne Kovid-19 ne de başka bir şey sığınmacıların Avrupa hayallerine gölge düşüremiyor. Bir taraftan soğuk hava öte yandan Kovid-19 tehlikesi onları yıldırmıyor. En çok nehir geçişlerini kullanan sığınmacılardan bazılarının ise Yunanistan'ın kapıları açacağı umuduyla Pazarkule-Kastanies sınır kapıları arasındaki tampon bölge ve yakınındaki ağaçlık alanda bekleyişi sürüyor. Geceyi buralarda kurdukları çadırlarda geçiren 5 binin üzerinde sığınmacı zor şartlarda mücadele veriyor.Editör Avrupa Sağlık    Tarih 04 Nisan 2020, 11:11

YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Avrupa Sağlık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Haberler HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
“Sigara içmiyorum, teşekkür ederim” Bayramda yüzleri güldü Kovid-19 bulaşmaya devam ediyor “Türkiye’nin	 stratejisi	 Kovid-19	 salgınının seyrini	 değiştirdi“
 
SAĞLIK-MİZAH
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 

www.avrupasaglik.com’da yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Avrupa Sağlık Dergisi'ne aittir. Yazılı izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Adres : Avrupa Sağlık Dergisi, Berggasse 13 67269 Grünstadt, Deutschland